Difference between revisions of "User:Mwp"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
|Email||[mailto:michael@paddon.org michael@paddon.org] |
|Email||[mailto:michael@paddon.org michael@paddon.org] |
||
|- |
|- |
||
| − | |Web||[https://www.paddon.org/mwp |
+ | |Web||[https://www.paddon.org/mwp https://www.paddon.org/mwp] |
|- |
|- |
||
| − | |LinkedIn||[https://www.linkedin.com/in/michael-paddon-3640192 |
+ | |LinkedIn||[https://www.linkedin.com/in/michael-paddon-3640192 https://www.linkedin.com/in/michael-paddon-3640192] |
|- |
|- |
||
| − | |Github||[https://github.com/MichaelPaddon |
+ | |Github||[https://github.com/MichaelPaddon https://github.com/MichaelPaddon] |
|- |
|- |
||
|Google Plus||[https://plus.google.com/+MichaelPaddon https://plus.google.com/+MichaelPaddon] |
|Google Plus||[https://plus.google.com/+MichaelPaddon https://plus.google.com/+MichaelPaddon] |
||
Revision as of 08:29, 29 August 2018
Contact
| Phone | +81 80 6704 4671 | https://www.paddon.org/~mwp/mwp_qrcode.png |
| michael@paddon.org | ||
| Web | https://www.paddon.org/mwp | |
| https://www.linkedin.com/in/michael-paddon-3640192 | ||
| Github | https://github.com/MichaelPaddon | |
| Google Plus | https://plus.google.com/+MichaelPaddon |