Difference between revisions of "User:Mwp"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 1: | Line 1: | ||
== Contact == |
== Contact == |
||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
| − | |Phone||+81 |
+ | |Phone||+81-80-6704-4671 |
|rowspan="6"|https://www.paddon.org/~mwp/mwp_qrcode.png |
|rowspan="6"|https://www.paddon.org/~mwp/mwp_qrcode.png |
||
|- |
|- |
||
Revision as of 08:35, 29 August 2018
Contact
| Phone | +81-80-6704-4671 | https://www.paddon.org/~mwp/mwp_qrcode.png |
| michael@paddon.org | ||
| Web | https://www.paddon.org/mwp | |
| https://www.linkedin.com/in/michael-paddon-3640192 | ||
| Github | https://github.com/MichaelPaddon | |
| Google Plus | https://plus.google.com/+MichaelPaddon |